Cioloș, după discuțiile cu liderii PNL, UDMR și minorităților naționale: Nu s-a ajuns la nicio concluzie
Dacian Cioloş, premierul desemnat de președintele Klaus Iohannis, s-a întâlnit miercuri cu liderii PNL, UDMR şi ai minorităţilor naţionale, pentru discuții privind formarea unei majorităţi parlamentare.
“Nu s-a ajuns la nicio concluzie. Nu s-a luat nicio decizie. O să am o şedinţă de Birou Executiv”, a spus Cioloș, la finalul întâlnirii.
AMPress
Disclaimer: Informațiile prezentate în acest articol sunt preluate din surse publice iar la redactarea textului s-a utilizat inteligența artificială. În cazul în care sesizați erori sau neconcordanțe, vă rugăm să ne scrieți la [email protected]






