Inundații în Tulcea. Mai multe mașini au fost luate de ape
A fost prăpăd în noaptea de luni spre marți, în Tulcea. Din cauza ploilor abundente, străzile din municipiu au fost inundate, iar mai multe autoturisme au fost luate de ape.
Echipajele de pompieri au intervenit pentru a salva mai multe persoane surprinse în maşini pe străzile din oraş, notează stiri.tvr.ro.
De asemenea, mai multe case şi gospodării au fost inundate.
Disclaimer: Informațiile prezentate în acest articol sunt preluate din surse publice iar la redactarea textului s-a utilizat inteligența artificială. În cazul în care sesizați erori sau neconcordanțe, vă rugăm să ne scrieți la [email protected]






