Lumea a fost cucerită. De marțieni sau…
Spectacolul sinistru al unei realități care a luat lumea captivă. Aceste telefoane – personaje principale – târăsc după ele reziduuri cu formă umană, anexe neputincioase. Lumea nu-și mai aparține. A fost cotropită de marțieni? Cum arată extratereștrii care au cucerit planeta? Ei s-au strecurat cu abilitate în viața fiecărui om devenit caricatural, ca-n imaginea alăturatăm publicată de extranews.ro
Disclaimer: Informațiile prezentate în acest articol sunt preluate din surse publice iar la redactarea textului s-a utilizat inteligența artificială. În cazul în care sesizați erori sau neconcordanțe, vă rugăm să ne scrieți la [email protected]






