Orban: În 2018, să plece PSD. Dacă nu pleacă de bunăvoie, îi dăm o mână de ajutor
Preşedintele PNL, Ludovic Orban, prezent la Bistriţa pentru a petrece Revelionul în mijlocul a aproximativ 400 de liberali din zonă, a declarat că aşteaptă de la Noul An “să plece PSD”.
“Să plece PSD. Dacă nu pleacă de bunăvoie, îi dăm şi noi o mână de ajutor. Din păcate, consecinţele guvernării PSD sunt extrem de negative şi le resimte fiecare român, pentru că singura lor problemă este să rezolve chestiile din justiţie, nereuşind să dea în economie un semnal pozitiv”, a spus Orban, potrivit RTV.NET
Disclaimer: Informațiile prezentate în acest articol sunt preluate din surse publice iar la redactarea textului s-a utilizat inteligența artificială. În cazul în care sesizați erori sau neconcordanțe, vă rugăm să ne scrieți la [email protected]






