Pompieri anchetați după ce s-au fotografiat lângă o casă în flăcări
Membrii unui echipaj de pompieri din orașul american Detroit sunt cercetați după ce s-au fotografiat în fața unei case cuprinse de flăcări, relatează CNN, potrivit europafm.ro.
Scandaloasa imagine a apărut în mediul online.
Pusă în fața acestei situații stânjenitoare, brigada de pompieri din Detroit a anunțat începerea unei anchete și a transmis că în respectiva locuință nu se afla vreo persoană în momentul respectiv.
Disclaimer: Informațiile prezentate în acest articol sunt preluate din surse publice iar la redactarea textului s-a utilizat inteligența artificială. În cazul în care sesizați erori sau neconcordanțe, vă rugăm să ne scrieți la [email protected]






