Preşedintele Iohannis se întâlneşte marţi cu premierul şi ministrul Muncii
Preşedintele Klaus Iohannis se întâlneşte marţi, la Palatul Cotroceni, la orele 12.00, cu premierul Viorica Dăncilă şi cu ministrul Muncii, Lia Olguţa Vasilescu.
Potrivit Administraţiei Prezidenţiale, discuţia vizează efectele aplicării legislaţiei privind salarizarea bugetarilor.
D.Dumitru, AMPress
Disclaimer: Informațiile prezentate în acest articol sunt preluate din surse publice iar la redactarea textului s-a utilizat inteligența artificială. În cazul în care sesizați erori sau neconcordanțe, vă rugăm să ne scrieți la [email protected]






