Românii din diaspora au format cozi la secțiile de vot din Berlin și Roma
Este prima zi în care cetățenii din diaspora s-au putut prezenta la urne, iar românii s-au înghesuit să voteze, probabil pentru a nu se mai confrunta cu problemele de la alegerile anterioare. La secțiile de vot din Berlin și Roma s-au format cozi. Potrivit digi24.ro, imaginile au fost preluate de pe Facebook.
Disclaimer: Informațiile prezentate în acest articol sunt preluate din surse publice iar la redactarea textului s-a utilizat inteligența artificială. În cazul în care sesizați erori sau neconcordanțe, vă rugăm să ne scrieți la [email protected]






