Tragedie! Tânără mamică moartă în casă! Ce au descoperit medicii de la Județean!
O tânără mamă în vârstă de 34 de ani a fost găsită fără viață în locuința sa din municipiul Buzău, la doar câteva ore după ce fusese consultată la Spitalul Județean, unde medicii i-au transmis că nu prezintă probleme medicale grave și că își exagerează simptomele. Soțul femeii a fost cel care a asistat neputincios la momentul tragediei.
Incidentul s-a petrecut astăzi, în blocul 42A, unde femeia locuia împreună cu soțul și fiul lor în vârstă de cinci ani.
Semne de rău în ultimele zile
În zilele premergătoare decesului, Georgiana le-a mărturisit rudelor că se simte rău, însă nu urma niciun tratament. Cu o zi înainte, aceasta a efectuat analize medicale pentru a verifica dacă suferă de astm bronșic, însă rezultatele nu au fost încă comunicate.
Disclaimer: Informațiile prezentate în acest articol sunt preluate din surse publice iar la redactarea textului s-a utilizat inteligența artificială. În cazul în care sesizați erori sau neconcordanțe, vă rugăm să ne scrieți la [email protected]






